Kontakt

Du er altid velkommen til at kontakte os på nedenstående telefonnumre og adresse.

24/7 Operation Service

P: +45 20 40 38 58
operations@neasenergy.com

24/7 Short Term

P: +45 99 39 57 70
shortterm@neasenergy.com

24/7 Gas Trading

P: +45 99 39 57 75
gas@neasenergy.com

CHP

P: +45 99 39 58 11
chp@neasenergy.com

Markets

P: +45 99 39 57 80
markets@neasenergy.com

Wholesale

P: +45 99 39 58 54
wholesale@neasenergy.com

Legal

P: +45 99 39 59 04
legal@neasenergy.com

HR Department

P: +45 99 39 59 08
hr@neasenergy.com

Communications

P: +45 99 39 58 04
communications@neasenergy.com

Forvaltning af energi

Handel og forvaltning af energi for partnere i energiforsyning og produktion er kerneforretningen i Neas Energy.

Følg os på Twitter

Følg Neas Energy på Twitter for den bedste dækning af nyheder og events.

Loading feed...
Downloads

Download materialer fra Neas Energy.

Skelagervej 1 - 9000 Aalborg - Danmark - CVR-nr. 20293195